LINKEDIN

Cześć!

Nazywam się Sylwia Lelonek i od kilku lat zajmuję się dietetyką.

Jest to moja największa pasja, dzięki której mogę pomagać innym w poprawie samopoczucia, pozbyciu się choroby i uzyskaniu zdrowia.

Na co dzień pracuję, a pomiędzy tym czytam wszystko, co tylko wpadnie mi w ręce – książki naukowe, artykuły medyczne, badania kliniczne, czasopisma dietetyczne, czyli to, dzięki czemu mogę poszerzać wiedzę i udzielać porad innym. Zależy mi na tym, żeby jak najlepiej prowadzić podopiecznych i znać jak najwięcej sposobów rozwiązywania ich problemów.

Prace badawcze i moi pacjenci są podstawą do tworzenia artykułów na tego bloga. Poznaje niesamowitych ludzi, którzy są inspiracją w poszukiwaniu jak najlepszych metod podejścia do każdego z nich indywidualnie. Nie dotyczą one tylko i wyłącznie zasad odżywiania, ale również różnych metod na poprawienie jakości ich życia. Pisząc posty chcę pokazać, jak zacząć lepsze życie od kuchni, ze szczególnym naciskiem na łatwość tego zadania.

Zapraszam Was do czytania artykułów  oraz artykułów dodatkowych– każdy na pewno znajdzie coś, czego potrzebuje i co pomoże rozwiać jego wątpliwości oraz poszerzyć wiedzę w kwestii zdrowia i odżywiania.

Zapraszam również do współpracy!

A z ciekawostek znajdziesz mnie również tutaj https://smescapes.com/