Partnerzy i współpraca

Partnerzy i współpraca

Live The Nature to blog skierowany w stronę zdrowego stylu życia, odżywiania zgodnego z naturą oraz holistycznego podejścia do zdrowia. Zgodnie z zasadą “eat healthy, be wealthy”, polegającym na leczniczym wpływie naturalnego i nieprzetworzonego odżywiania, podkreśla racjonalne podejście do diety i stylu życia.

Jest to blog ekspercki skupiający się na prostym wyjaśnieniu, niekiedy złożonych zagadnień związanych ze zdrowym odżywianiem, odpowiednią suplementacją, właściwym treningiem i szeroko pojętym stylem życia. Chętnie podejmę współpracę zgodną z charakterystyką bloga, zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami.

Współpraca

Możliwe formy kooperacji z Live The Nature:

  • Konsultacje dietetyczne
  • Porady suplementacyjne
  • Wskazówki treningowe
  • Recenzje produktów
  • Konkursy dla czytelników
  • Artykuły gościnne

Wszystkie propozycje rozpatruję indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu.

Partnerzy

Chcesz zamówić produkty najlepszej jakości i otrzymać je w krótkim czasie? Zamawiaj już na fitness-food.pl, a do niskich cen dorzuć mój rabat 6% – livethenature 🙂

 

Suplementy i nie tylko już na muscle-zone.pl – a dla moich czytelników 7% rabatu na hasło NATURE05

 

 

Twoja dieta wcale nie musi być nudna i pozbawiona słodyczy! Dzięki zestawom ebooków ze strony fitslodycze.pl możesz wprowadzić do swojego jadłospisu sporą dawkę smaku i koloru 🙂 Fit ebooki zawierają w sobie mnóstwo zdrowych przepisów na słodkości, koktajle oraz już niedługo! fastfoody, dzięki którym możesz urozmaicić swoją dietę i poczuć się niesamowicie we własnej kuchni. Są to przepisy proste, opisane pod kątem makroskładników i dobrane do gustu każdego z nas.
Zdecydowanie polecam te pozycje osobom tęskniącym za sklepową czekoladą. Uwierz, że po przetestowaniu przepisów z tych książek, nie będziesz chciał wrócić do starych słodyczy!
10% na hasło livethenature

Zapraszam do współpracy! 🙂